Apie mus

Svarbiausia – natūralus maistas!

Atstovaujame bendrovę „Dary Natury“ (lietuviškai – Gamtos Dovanos) Lietuvoje. Pagrindinė bendrovės „Dary Natury“ veiklos kryptis yra žolelių rinkimas natūralioje gamtoje, auginimas ir sveiko maisto produktų gamyba. Bendrovė įsikūrusi Lenkijos pietinėje Palenkės vaivadijos dalyje, Siemiatyczės rajone, mažame Koryčyno kaime. Šioje vietovėje vyrauja tankūs miškai, kuriuose gausu įvairių augalų. Iš kartos į kartą vietiniai gyventojai perduoda tradiciją rinkti žoleles iš natūralių augimviečių.

Miškai, supantys bendrovę, priklauso Rudkos miškų skyriui. Devyni šio padalinio miško rajonai, kuriuose renkami augalai, gavo ekologinį sertifikatą. Ši teritorija apima kelis tūkstančius hektarų, o tai leidžia vykdyti veiklą ir surinkti augalus iš jų natūralių augimviečių be jokio neigiamo poveikio vietos aplinkai. Turtinga flora ir fauna, taip pat šimtamečiai senieji medžiai liudija vietinio oro, dirvožemio ir žaliavų, kurios čia renkamos, ekologiškumą. Tai patvirtina ir šiame regione surinktų augalų cheminė analizė.

Produktai gaminami daugiausiai iš išteklių, kurie surinkti šiame išskirtiniame regione. Be laukinių augalų, surinktų tiesiai iš natūralių augimviečių, taip pat naudojama ekologinių ūkių užauginta produkcija. Renkant laukines žoleles, labai rūpinamasi gamtos išsaugojimu. Bendrovėje dirba apie 300 rinkėjų. Jie yra nuolat mokomi, o renkamos žaliavos kiekiai  suderinti su atsakingomis institucijomis.

Visa gaminama produkcija labai kokybiška, todėl ją teigiamai vertina vartotojai – „Dary Natury“ tapo Lenkijos nacionalinio tyrimo „Mėgstamiausias lenkų prekinis ženklas 2017“ laureatu kategorijoje „Sveikas maistas“.

Gamtos dovanos dovanų kuponas
Pirkinių krepšelis